ARON

Sabit - Kalıcı Yatay Yaşam Hattı

ARON Sabit - Kalıcı Yatay Yaşam Hatları, sabit ankraj türlerinden olup, her türlü çatılarda oluk temizliği, çatı ışıklık temizliği, çatı kaplama malzemelerinin montajı, güneş panellerinin montajı, tavan vinçler, portal vinçler, vinç yürüme yolları, makine üzerlerinde yapılan çalışmalar, araç üzerlerinde yapılan çalışmalar gibi yapılması gereken her türlü inşaa, bakım, onarım, montaj, demontaj çalışmaları esnasında, çalışanların güven içerisinde çalışmalarını sağlamak için tasarlanarak üretilmiştir.

SNAKE Şok Emici

ARON Sabit – Kalıcı Yatay Yaşam Hatları, sabit ankraj türlerinden olup, her türlü çatılarda oluk temizliği, çatı ışıklık temizliği, çatı kaplama malzemelerinin montajı, güneş panellerinin montajı, tavan vinçler, portal vinçler, vinç yürüme yolları, makine üzerlerinde yapılan çalışmalar, araç üzerlerinde yapılan çalışmalar gibi yapılması gereken her türlü inşaa, bakım, onarım, montaj, demontaj çalışmaları esnasında, çalışanların güven içerisinde çalışmalarını sağlamak için tasarlanarak üretilmiştir.

A-5 Şaryo

17-4 Ph paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj ve özel boyama prosedürlerine tabi tutulmuştur. Özel tasarımlı tekerlekleri sayesinde , zemin, duvar, baş üstü hatların tamamında kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlar. Karabinadan bağımsız, özel kilit sistemi sayesinde hattın her noktasından kolaylıkla giriş ve çıkış imkanı sağlar.

STATION Sonlandırma

316 kalite döküm çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj prosedürlerine tabi tutulmuştur. Özel tasarımı sayesinde güvenli bağlantı ve montaj kolaylığı sağlar.

ARROW Gerdirme İndikatör

316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj prosedürlerine tabi tutulmuştur. Sistem üzerinde bulunan indikatör, olası düşme durumunda, mevsimsel sıcak, soğuk farklılıklarından kaynaklı hat üzerinde meydana gelebilecek değişiklikler hakkında bilgi verir.

CASTLE Ana Ankraj

316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj prosedürlerine tabi tutulmuştur. Hattın başlangıcında kullanılan özel tasarım ana ankrajdır.

WALL Son Ankraj

316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj prosedürlerine tabi tutulmuştur. Hattın sonunda kullanılan özel tasarım son ankrajdır.

BRIDGE Ara Ankraj

316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İmalat sürecinden sonra elektro polisaj prosedürlerine tabi tutulmuştur. 30 metreden uzun hatlarda, kullanılarak kullanıcının hattan çıkmadan ilerleyerek güvenli bir şelikde çalışmasını sağlayan özel tasarıma sahiptir.

DAKOTA KONFOR (H-2A) Kullanım KIlavuzu : İndirmek İçin Tıklayınız. DAKOTA KONFOR (H-2A) Ürün Deklorasyonu : İndirmek İçin Tıklayınız.
DAKOTA KONFOR (H-2A) Kullanım KIlavuzu : İndirmek İçin Tıklayınız. DAKOTA KONFOR (H-2A) Ürün Deklorasyonu : İndirmek İçin Tıklayınız.
DAKOTA KONFOR (H-2A) Kullanım KIlavuzu : İndirmek İçin Tıklayınız. DAKOTA KONFOR (H-2A) Ürün Deklorasyonu : İndirmek İçin Tıklayınız.
YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-01

15 YIL GARANTİ

Her türlü imalat hatalarına karşı
15 yıl garantidir.

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-02

ÜRÜN MALİ SORUMLULUK
SİGORTASI

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-03

SERTİFİKA

EN795:2012 TYPE C
CEN TS 16415:2013

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-04

MODÜL D
KALİTE SERTİFİKASI

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-05


30 METRE AÇIKLIK

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-06

316 KALİTE PASLANMAZ

Korozyona karşı en yüksek
dayanım.

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-07


YERLİ ÜRETİM

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-08

FARKLI YAPISAL
ANKRAJLARA UYGUNLUK

YATAY YAŞAM HATTI SAYFASI İKON-09


KULLANICI SAYISI