3M PROTECTA CABLOC
DikeyYaşam Hattı

3M Protecta Cabloc Dikey Yaşam hattı, dikey merdivenlerde kullanıcının güvenli çalışması için geliştirilmiştir. Cabloc halat tutucu merdivenden iniş ve çıkışta kullanıcı hizasında kalır ve takılma yapmaz, Her tip merdiven basamağı ile uyumludur.

Yaşam Hattı, Yatay Yaşam Hattı, Sabit Yatay Yaşam Hattı, Mobil Yatay Yaşam Hattı, Dikey Yaşam Hattı, Yüksekte Çalışma, Düşüş Durdurma Kemeri, Konumlandırma Kemeri, Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri (içerik), süspansiyonlu kemer, Şok Emici, Şok Emicili Lanyard, Lanyard, Karabina, Kurtarma Tripodu, Konsol Ankraj, Kurtarma Aleti, Statik Halat, Çelik Yaşam Halatı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Ankraj, Konsol Kolu

3M PROTECTA CABLOC 6180200
Halat Tutucu

3M Protecta Cabloc Dikey Yaşam hattı, dikey merdivenlerde kullanıcının güvenli çalışması için geliştirilmiştir. Cabloc halat tutucu merdivenden iniş ve çıkışta kullanıcı hizasında kalır ve takılma yapmaz,.

3M PROTECTA COBRA AC202/02
Şok Emicili Mobil Dikey Yaşam Hattı Halat Tutucu

Cobra ™ halat tutucu, çok çeşitli uygulamalara uyacak şekilde 3 varyantta mevcuttur. In hem manuel hem de otomatik modlarda kullanılabilir. Uca sabitlenmiş bir AJ501 karabina ile bükülmüş halatla kullanım için.

3M PROTECTA COBRA AC202/03
Mobil Dikey Yaşam Hattı İp Halat Tutucu

Cobra ™ halat tutucu, çok çeşitli uygulamalara uyacak şekilde 3 varyantta mevcuttur. In hem manuel hem de otomatik modlarda kullanılabilir. Uca sabitlenmiş bir AJ501 karabina ile Capital Safety’den temin edilebilen 14 mm bükülmüş halatla kullanım için.